Išorinė komunikacija, pritaikyta kiekvienam individualiai

Išorinė komunikacija, pritaikyta kiekvienam individualiai

Prekės ženklo išorinė komunikacija su esamais, buvusiais ar potencialiais klientais gali šiuos „užknisti“ arba sudominti. Socialinių tinklų komunikacijos specialistė sako, kad nervina dažniausiai ta žinutė, kuri nėra skirta man ir susidomiu ta žinute, kuri skirta man. Todėl pirmiausiai, siekiant išvengti atmetimo reakcijos reikėtų analizuoti savo auditoriją, jos poreikius ir aktualijas. Jeigu verslas internete prekiauja sveiko maisto produktais, o kurdamas reklamą ją padaro matomą visiems, tai reiškia, kad reklama skirta niekam. Išorinė komunikacija bus sėkminga kai sveiko maisto produktai, patarimai ir naujienos apie sveiką gyvenimo būdą pasieks auditoriją, kuri tai praktikuoja. Todėl komunikuodami per naujienlaiškius, socialinius tinklus vis geriau pažinkite savo klientą ir siųskite žinutę, pritaikytą jam, o ne visiems.

Nuosekli išorinė komunikacija

Įsivaizduokite, kad jus sudomina elektroninės parduotuvės naujienlaiškis, peržvelgėte patrauklias nuotraukas ir norite sužinoti daugiau apie įmonę, todėl apsilankote jos „Facebook“ paskyroje. Ten matote, kad įrašai nekelti nuo 2017 metų, paskyra beveik mirusi. Jūsų pasitikėjimas sumažėja, galvoje atsiranda klausimai, kodėl el. parduotuvės atstovai nekelia naujienų į socialinį tinklą, galbūt pardavimai nevyksta? Padarote išvadą, kad prekės nėra tokios geros ir kokybiškos.

Kurkite nuoseklią išorinę komunikaciją visuose kanaluose – retkarčiais atnaujinkite elektroninės parduotuvės dizainą, įkelkite naujų straipsnių, reguliariai komunikuokite su sekėjais per socialinius tinklus, siųskite naujienas ir kitus pasiūlymus per naujienlaiškius.

Kokia komunikacija būtų efektyvi ir padėtų sutaupyti?

Labai paveiki reklama yra „iš lūpų į lūpas“. Lietuva – nedidelė šalis, todėl jei jūsų produktas kokybiškas, o kaina galbūt mažesnė nei konkurentų, žmonės vieni per kitus greitai perneš jums reikiamą žinią.

Efektyvi ir nebrangi išorinė komunikacija galima per naujienlaiškius. Programų, padedančių sukurti ir išsiųsti naujienlaiškius, metinis ar mėnesio mokestis yra nedidelis, palyginus su tai, kiek žmonių galima pasiekti. Be to, su šiuolaikiškomis platformomis galima stebėti auditorijos reakciją, pažinti klientą ir vis geriau atsiliepti į jo lūkesčius. Tai veda prie didesnių pardavimų ir lojalaus kliento išlaikymo.

Vykdykite jums ir auditorijai naudingą išorinę komunikaciją – pažinkite klientą ir atsiliepkite į jo poreikius.