Krūtų didinimas riebalais: viskas, ką turite apie tai žinoti

Krūtų didinimas riebalais: viskas, ką turite apie tai žinoti

Krūtinės didinimo operacijos yra vienos iš pačių populiariausių Lietuvoje. Nieko keisto, kadangi pati operacija dažniausiai neturi jokio šalutinio poveikio, padaroma gana greitai, o ir jos kaina yra įkandama. Svarbiausia, kad šiuo metu plastines operacijas atlieka labai daug chirurgų, tad pagal savo poreikius tikrai nesunkiai rasite tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Ypač, kai krūtų didinimas riebalais atsirado kaip patogi alternatyva, kuri padeda džiaugtis puikiai atrodančiu kūnu be jokių pastangų.

Krūtų didinimas riebalais nėra toks populiarus pasirinkimas kaip kad silikonais. Labai keista, kadangi riebalinis didinimas padeda susitvarkyti su dviem kompleksais vienu metu. Žinoma, tokia operacija kainuoja daugiau, tačiau tam tikra prasme pavyksta išlaikyti natūralumą.

Krūtų didinimas riebalais atliekamas bendrinę nejautrą, kad žmogus visiškai nejustų jokio diskomforto ir ši operacija praeitų kuo greičiau be jokių nesklandumų. Nuo pilvo srities nusiurbiami riebalai, kurie vėliau yra suleidžiami į krūtinę. Tiesa, nusiurbti riebalus galima ir nuo kitų kūno vietų, tačiau dažniausiai pasirenkama pilvo sritis, kur riebalų yra daugiausia ir kur jie labiausiai kelia diskomfortą. Dažniausiai operacijos trukmė siekia apie tris valandas, tačiau viskas priklauso nuo to, kiek riebalų reikia išsiburti, perfiltruoti ir sulesti į krūtis. Šiuolaikiniai chirurgai tikina,kad labai svarbu išlaikyti natūralumą. Anksčiau moterys rinkose keliais dydžiais per didelius silikonus, kurie labai akivaizdžiai išskyrė, kad krūtinė yra nenatūrali. Štai riebalinis krūtinės didinimas yra labai mėgstamas ir vertinamas, kadangi taip pavyksta išlaikyti gana natūralias kūno linijas ir tuo pačiu džiaugtis, kad krūtinė atrodo puikiai, padidinama pagal poreikius, pavyksta išlaikyti jos natūralumą.

Žinoma, jeigu norite, kad operacija pilnai patenkintų Jūsų poreikius – labai svarbu susirast gerą chirurgą, kuris yra pasiruošęs atsakyti Jums į visus kausimus bei padėti apsispręsti ar ši operacija reikalinga apskritai. Juk dažnai chirurgai apžiūrėję moterų krūtinės paprasčiausiai atkalba nuo operacijos, kadangi kompleksai yra visiškai nepagrįsti.

Profesionalo konsultacija visada labai naudinga ir gali padėti pasiekti daugiau. Svarbiausia susirasti gerą specialistą, kuris patenkins poreikius.